بازدیدها: 151

طراحی دستگاه

طراحی دستگاه یا طراحی دستگاه های صنعتی و غیرصنعتی امری پیچیده و کاملا تخصصی هست که نیازمند توانایی و دانش و تجربه کافی در امر طراحی دستگاه هست تا بتوان بهترین طراحی دستگاه را انجام داد.

طراحی ماشین آلات صنعتی و CNC و قطعات پیچیده صنایع نفت و گاز و وزارت دفاع و پتروشیمی صنایع غذایی م … با متد مهندسی معکوس تخصص ماست معرفی دستگاه از شما و طراحی دستگاه از ما از افتخارات ما طراحی بیش از 240 دستگاه در زمینه های مختلف میباشد.

طراحی انواع دستگاه های CNC ماشین آلات صنعتی قطعات پیچیده و…

شرکت تندیس کیان پارس از سال 1380 کار خود را در ضمینه تضمین کیفیت و طراحی مهندسی دستگاه آغاز نموده است که در این مدت توانسته افتخار طراحی بیش از 240 دستگاه را در کارنامه خود کسب نماید.

طراحی دستگاه cncطراحی دستگاهطراحی دستگاه

متد طراحی شرکت tkp بر اساس مهندسی معکوس و صفر تا صد و طراحی قطعات پیچیده بوده است. دستگاه های طراحی شده در صنایع مختلف اعم از صنایع دفاع – پتروشیمی-صنایع غذائی-ماشین آلات CNC و صنایع نفت و گاز – المان های شهری و بناهای تاریخی ایران و جهان و با بسیاری از شرکتها همکاری داشته ایم. که یکسری از ماشین آلات دارای نمونه های داخلی نبوده و تعداد انگشت شماری هم منحصر به فرد بوده و نمونه خارجی هم نداشته اند.

اما اگر بخواهیم بدانیم دستگاه چیست میتوانیم در یک کلام بگوییم که دستگاه مجموعه ای از ابزار یا تشکیلات بهم مرتبط هست که میتواند طی فرآیندی مشخص ورودی داده شده ما را به یک خروجی قابل ارائه به کاربر نهایی تبدیل کند و تمام یا بخشی از این فرآیند را به صورت کاملا بی نیاز از مداخله اپراتور انجام دهد.. یا به عبارتی دیگر کلیه ماشین آلات اتومات و cnc مورد استفاده در کلیه صنایع صنعتی کشاورزی غذایی نفت و گاز و پتروشیمی و دارویی

طراحی دستگاهطراحی دستگاه

خب حال که با تعریف درستی از دستگاه آشنا شدیم لازم است بدانیم که تمام دستگاه های مفید و کار آمد مورد استفاده در کارخانه جات و صنایع در ابتدا از یک ایده شروع شده اند و توسط یک مهندس طراحی دستگاه ها تبدیل به یک الگوی قابل استناد در کامپیوتر شده و در نهایت توسط چاپ نسخه های مختلف از زوایای مختلف آن آماد جهت ساخت گردیده اند و در نهایت توسط یک فرد خبره سازنده تشکیلات این دستگاه ساخته شده و در نهایت توسط تکنسین دوره دیده بهم متصل شده و آماده بهره برداری شده است.

طراحی دستگاه های صنعتی و غیرصنعتی با نرم افزار های بروز

همانطور که دقت کردید دریافتید که فرآیند طراحی دستگاه و رساندن آن به مرحله تولید و بهره برداری بسیار پیچیده و زمان بر بوده و در نهایت هم طراحی دستگاه اگر به خوبی صورت نگرفته باشد و به تمام جزئیات ریز به ریز توجه کافی نشده باشد کار تولید و تبدیل محصول ما به مشکل خواهد خورد و نمیتوانیم از دستگاه بهره مندی لازم را ببریم

شرکت طراحی مهندسی تندیس کیان پارس با سابقه بسیار طولانی در عرصه طراحی دستگاه میتواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که طراحی دستگاه بی نقصی را برایتان انجام خواهد داد که میتواند به شما در پیشبرد اهداف تجاریتان بسیار کمک کند

از شاخص های ما تعهد نسبت به فایل ها و طرح های ثبتی شماست و عدم استفاده و حفاظت از آنها و امنیت طرح شما نزد ما محفوظ میباشد.

جهت سفارش طراحی دستگاه با ما در تماس باشید

همراه مدیریت: 09158100640 پاسخ گویی در تلگرام

شماره ثابت دفتر : 36577584-051

مهندس معظمی افشا

error: Content is protected !!