سابلیمینال روش کنترل رسانه ای افکار است.

که جهان توسط این روش کاملا تحت کنترل است و مردم جهان همانطور فکر میکنند که یک گروه میخواهند.

زمانی که کامل با این روش آشنا بشوید متوجه خیلی مسائل خواهید شد که ابتدا بسیار ترسناک به نظر می‌رسد.

اما میتوانید با ساخت برنامه هایی با درج سابلیمینال خودتان خانواده تان را از این کنترل خارج کنید.

که در ادامه روش ساخت آن را آموزش میدهم.

 

حالا حتماً از خودتان میپرسید سابلیمینال چگونه ما و افکار ما را کنترل میکند.

یک مثال :

فرض کنید یک رادیو روشن است و شما تواما صدای آنرا کم میکنید، تا جایی که به حدی می‌رسد که شما صدای آنرا نمی شنوید اما در واقعیت آن در حال پخش است.

یا دو نفر کنار رودخانه ای درحال گفتگو هستند و شما اینطرف رودخانه بخاطر صدای بلند آب آنرا نمی شنوید، اما در واقع آنها دارند حرف میزنند و ما خودآگاه شما آنرا میشنود.

 

حال میپرسید رسانه چکار میکنید؟

بله رسانه با پخش کلام هایی بصورت بسیار سریع و آهسته در پس زمینه اخبار و سریال و …. آن کلام را با تکرار زیاد به شما القا میکند.

و به دلیل تکرار زیاد آن در باور شما نقش می اندازد و شما فکر میکنید خودتان آنرا میدانید، در حالی که واقعیت این است که شما انجه را که آنها میخواهند میدانید.

 

فقط همین؟! نه روشی دیگر هم استفاده میشود و آن هم سابلیمینال تصویری است.

چطور؟!

متنی به صورت سریع از پشت زمینه برنامه های پخش شده در رسانه ها در حال حرکت است که به دلیل سرعت بالا چشمان ما نمی‌تواند آن را تشخیص بدهد، اما در واقع وجود دارد و ناخودآگاه ما آنرا میبیند و به ما القا میگردد.

مثل تلوزیون های ال سی دی، که در واقع در هر هزارم ثانیه فقط چند لامپ آن روشن است و بدلیل خطای چشم و سرعت جابجایی روشن شدن لامپ ها ما تصویر را همیشه روشن میبینیم و این روش باعث کم شدن مصرف برق در این مدل تلوزیون شده است.

 

تعریف کلی:

محرک‌های زیرآستانه‌ای

سابلیمینال (در انگلیسی Subliminal stimuli) در تقابل با محرک‌های فراآستانه‌ای به هرگونه محرک حسی که پایین‌تر از آستانهٔ مطلق فردی برای ادراک آگاهانه باشد اطلاق می‌گردد. مفهوم ادراک زیرآستانه‌ای از این‌رو شایان توجه است که می‌گوید اندیشه، احساسات و رفتار مردم متأثر از محرکی است که علیرغم عدم آگاهی از آن، ادراک می‌گردد. این پدیده ابتدا در سال ۱۸۹۷ مطرح شد، ولی در ۱۹۵۷ جستار «پیام‌های زیرآستانه‌ای»، هنگامی که آگهی‌سازان و چیره‌دستان وادی تبلیغات، ادعای کاربرد بالقوهٔ آن را در تحریک خریداران مطرح ساختند، به گفتمانی جنجالی بدل شد. این در حالیست که پژوهش‌های علمی متعاقب، از سنجش بیشتر این ادعاهای بازاریابی، در غیاب یک اثر دارونمایی صِرف، برای رسیدن به نتایجی درخور اعتماد، ناتوان بوده‌اند.سازمان نظام روباهF_O_X

حالا چکار باید کرد:

شما میتوانید سابلیمینال خودتان را بسازید، کافیست متن دلخواه خود را بصورت صوتی بسازید (مثلا ما موفق هستیم، ما دروغ نمیگوییم، و…..) و سرعت آنرا در نرم افزار های صوتی بالا ببرید و آنرا با صدای کم در برنامه ها کارتون ها و سریال های مورد علاقه خانواده خود در نرم افزار های ادیت ویدئو جاسازی کنید و سیو نمایید و آن را برای خانواده خود پخش کنید. تا با این روش ناجی خانواده خود از این چرخه کنترل گردید. و از آنجایی که جهان متشکل از همین خانواده ها است، پس از مدتی جهان از دست این گروه خارج خواهند شد و دیدگاه ها و کل جهان تغییر را احساس خواهد کرد.

من جهت سهولت این امر برای عموم در صدد ساخت اپلیکیشن مخصوص ساخت این سابلیمینال هستم و بزودی برای همه رونمایی خواهم کرد، تا بتوانم قدم کوچکی در تحقق رشد جهان برداشته باشم.

 

آرزوی جهانی آباد و آزاد و اندیشمند، جواد معظمی افشار ❤️🌹🍀💞☄️